Jak działa Avander?

Portal rezerwacyjny Avander.pl pośredniczy w wynajmie szerokiej gamy domów wakacyjnych w 28 krajach Europy. W naszej ofercie znaleźć można w jednym miejscu, w sposób jasny i ujednolicony, domy wakacyjne wielu renomowanych agencji europejskich. Avander.pl nie tylko zaoszczędzi Państwa czas, bez konieczności przeszukiwania dziesiątek stron internetowych poszczególnych agencji, Avander.euale również pozwala łatwo porównać oferty różnych agencji w ujednoliconej formie informacji pojedynczych domów wakacyjnych.

Dobrze ułożona oferta portalu Avander umożliwia szybki wybór domu wkacyjnego, i dzięki połączeniu z systemem agencji partnerskich można zaraz wygodnie dokonać rezerwacji dowolnego domu on-line.

Portal Avander współpracuje wyłącznie z renomowanymi agencjami europejskimi, które mają długoletnią tradycję w dziedzinie wynajmu domów wakacyjnych. Ponadto będziemy stale poszerzać naszą ofertę. Naszym celem jest zaoferowanie Państwu szerokiej gamy domów wakacyjnych najlepszych agencji i touroperatorów działających na rynku europejskim.

Czego możecie być pewni wybierając naszą agencję?

1. Gwarancja sprawdzonych partnerów oferujących usługi najwyższej jakości – współpracujemy wyłącznie z renomowanymi i sprawdzonymi agencjami, które na rynku wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych działają od ponad dziesięciu lat, niektóre nawet kilkadziesiąt lat. Nasi partnerzy mają bezpośredni kontrakt z właścicielem, rezerwacja jest więc dokonywana bez zbędnych pośredników.

2. Gwarancja bezpośredniej płatności – płatności za rezerwację dokonają Państwo bezpośrednio na rzecz agencji, która zapewnia wynajem domu wakacyjnego, nie ma potrzeby się więc zastanawiać, czy pieniądze dotrą we własciwe miejsce!

3. Gwarancja niezmienności ceny – u nas ceny są tożsame z cenami, jakie oferują agencje partnerskie, co odnosi się też do ewentualnych rabatów, o ile dla danego domu czy na dany termin zostały ustalone.

4. Gwarancja asystencji – jesteśmy do Państwa dyspozycji i po dokonaniu rezerwacji. Jeśli potrzebują Państwo porady w sprawie np. o zapłatę lub zmianę rezerwacji, prosimy o kontakt z nami.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak mam zarezerwować wybrany dom wakacyjny?
Domy wakacyjne w portalu AVANDER są w trybie rezerwacji ONLINE. Wystarczy zadać termin podróży i, jeżeli dom jest dostępny, wypełnić i odesłać formularz rezerwacyjny.
Jak dowiem się, czy dom wakacyjny jest dostępny?
Dla każdego domu wakacyjnego podany jest regularnie aktualizowany kalendarz rezerwacji. Aktualną dostępność domu rekreacyjnego na żądany termin można sprawdzić zadając w formularzu rezerwacji datę przyjazdu i czas trwania pobytu. Jeżeli dom jest w podanym terminie dostępny, pojawi się cena i można kontynuować rezerwację ONLINE.
Uwaga: W szeregu destynacji w sezonie głównym można rezerwować tylko terminy od soboty do soboty.
Może zaistniec sytuacja, gdy dostępność terminów trzeba będzie skonsultować z właścicielem. W takim przypadku rezerwacja zostanie oznaczona jako "Rezerwacja na zapytanie" i ostateczne potwierdzenie rezerwacji zostanie wysłane po konsultacji z właścicielem w terminie 2-3 dni roboczych.
Jak dowiem się, że rezerwacja ONLINE została pomyślnie zrealizowana?
Po pomyślnej rezerwacji ONLINE pojawi się informacja w formularzu rezerwacji. Jednocześnie zostanie odesłana wiadomość e-mail ze wstępnym potwierdzeniem rezerwacji. Finalne potwierdzenie rezerwacji z dalszymi instrukcjami otrzymają Państwo niedługo potem w formie wiadomości e-mail od agencji.
W jaki sposób zapłacę rezerwację ONLINE?
Po dokonaniu rezerwacji płaci się zazwyczaj zaliczkę 25-30% a dopłaca pełną cenę 4 do 7 tygodni przed początkiem podróży. Konkretne warunki płatności są podane dla każdego domu wakacyjnego w części cennika. Płatności można dokonać kartą debetową/kredytową lub przelewem na rachunek. W razie krótkiego czasu do przyjazdu można płacić tylko kartą. Szczegółowe informacje otrzymają Państwo od agencji e-mailem.
Kiedy otrzymam dokumenty (adres domu, kontakty) o swojej rezerwacji ONLINE?
Dokładny adres domu wakacyjnego, opis dojazdu i dane kontaktowe wynajmującego lub przedstawiciela agencji otrzymają Państwo wraz z dokumentami dotyczącymi pobytu od agencji po zapłaceniu całej ceny, najpóźniej 2-4 tygodnie przed przyjazdem.

Jeśli mają Państwo jeszcze jakieś pytania prosimy o kontakt na info@avander.eu.

Zespół AVANDER życzy przyjemnego i spokojnego urlopu!


Napisz do nas

Pytania w języku angielskim będą przetwarzane priorytetowo. Dziękujemy za zrozumienie. ×

Oświadczenie o ochronie danych osobowych